zamówienia o wartości powyżej 200 zł – dostawa na terenie Polski GRATIS[

wyciąg z Regulaminu zakupów:

Dział V. Opcje dostawy

 1. E-Sklep udostępnia następujące formy dostawy/odbioru dla zamówień realizowanych na terenie Polski:
  • przesyłka pocztowa rejestrowana ekonomiczna (2-5 dni roboczych) – koszt dostawy 10,00 zł  (nadania realizowane są 2x w tygodniu – w poniedziałki oraz we czwartki)
  • przesyłka do paczkomatu Inpost (1-2 dni robocze) – koszt dostawy 11,00 zł (nadania realizowane są codziennie od poniedziałku do piątku)
  • przesyłka kurierska (1 dzień roboczy) – koszt dostawy 14,00 zł (nadania realizowane są codziennie od poniedziałku do piątku)
  • odbiór osobisty w punkcie własnym (możliwość płatności przy odbiorze) – w sklepie AFITI Warszawa-Ursynów, ul. Migdałowa 4 – budynek NATPOLL (tego samego dnia) – koszt dostawy 0 zł
   Ważne! po przesyłkę należy się udać po otrzymaniu informacji emailem, że skompletowane zamówienie jest dostępne w sklepie do odbioru
   godziny otwarcia: Pn-Pt 11.00-19.00, Sb 11.00-15.00
 2. E-Sklep zastrzega sobie prawo do obejmowania kosztów dostawy okresowymi promocjami i zniżkami.
 3. Koszty dostawy, jeśli występują, doliczane są do wartości zamówienia. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez Klienta i określony w zamówieniu sposób.
 4. Ze względu na rodzaj towarów oraz wartość zamówienia, Sklep zastrzega sobie możliwość wyłączenia niektórych form dostawy, o czym Klient będzie informowany na stronie Podsumowania zamówienia.
[/vc_column_text][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]Sklep własny

AFITI
ul. Migdałowa 4
02-796, Warszawa-Ursynów

godziny otwarcia: pn-pt 11.00-19.00, sb. 11.00-15.00

mapa-afitiTu nas znajdziesz. ZAPRASZAMY!