zamówienia o wartości powyżej 200 zł – dostawa na terenie Polski GRATIS[

wyciąg z Regulaminu zakupów:

Dział V. Opcje dostawy

 1. E-Sklep udostępnia następujące formy dostawy/odbioru dla zamówień realizowanych na terenie Polski:
  • przesyłka do paczkomatu Inpost (1-2 dni robocze) – minimalny koszt dostawy od 11,00 zł (nadania realizowane są codziennie od poniedziałku do piątku)
  • przesyłka kurierska (1-2 dni robocze) – koszt dostawy 14,00 zł (nadania realizowane są codziennie od poniedziałku do piątku)
  • odbiór osobisty w punkcie własnym (możliwość płatności przy odbiorze gotówką, kartą, blikiem) – w punkcie odbioru AFITI Warszawa-Ursynów, ul. Herbsta 4 (tego samego dnia) – koszt dostawy 0 zł
   Ważne! po przesyłkę należy się udać po otrzymaniu informacji emailem, że skompletowane zamówienie jest dostępne w sklepie do odbioru
   godziny otwarcia: Pn-Pt 12.00-18.00. Godziny pracy sklepu mogą ulegać zmianie w okresach wakacji i około świątecznych. Aktualne godziny pracy publikowane są na stronie głównej sklepu.
 2. E-Sklep zastrzega sobie prawo do obejmowania kosztów dostawy okresowymi promocjami i zniżkami.
 3. Koszty dostawy, jeśli występują, doliczane są do wartości zamówienia. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez Klienta i określony w zamówieniu sposób.
 4. Ze względu na rodzaj towarów oraz wartość zamówienia, Sklep zastrzega sobie możliwość wyłączenia niektórych form dostawy, o czym Klient będzie informowany na stronie Podsumowania zamówienia.

Punk odbioru – Sklep AFITI
ul. Herbsta 4
02-784, Warszawa-Ursynów

godziny otwarcia: Pn-Pt 12.00-18.00. Godziny pracy 

sklepu mogą ulegać zmianie w okresach wakacji i około świątecznych

 

 

W punkcie odbioru można dokonać wyboru i zakupu towarów, które są dostępne w aktualnej ofercie sklepu i znajdują się w punkcie, a nie są zarezerwowane do zamówień. 

W punkcie jest możliwość płatności gotówką oraz poprzez terminal płatniczy (kartami, telefonem, BLIKiem)

ZAPRASZAMY!