Nasz sklep powstał z myślą o osobach z autyzmem, ich rodzicach i terapeutach, aby podpowiedzieć i ułatwić im wybór oraz w jednym miejscu zgromadzić asortyment pomocny w oswajaniu świata przez osoby z dysfunkcjami ze spektrum autyzmu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo mix produktów, które spotkać można w markowych sklepach, kioskach i wakacyjnych promenadach. Wszystkie produkty pochodzą z legalnych źródeł i mają dopuszczenie do obrotu na polskim rynku.

Dokładamy wszelkich starań, by obsługa każdego zamówienia w naszym sklepie była maksymalnie staranna.
Jednak nie tylko jesteśmy sklepem dedykowanym pomocom w terapii osób ze spektrum, ale również prowadzimy staże i przygotowanie zawodowe, aby ułatwić im start w dorosłe, samodzielne życie. Dlatego też może się zdarzyć, że pomimo wdrożonych przez nas procedur, w obsłudze Państwa zamówienia pojawi się błąd, opóźnienie lub utrudnienia w kontakcie – prosimy o zgłaszanie nam  ewentualnych zastrzeżeń i reklamacji drogą mailową na adres kontakt@afiti.pl. Zareagujemy i odpowiemy na nie tak szybko, jak to będzie możliwe. Dziękujemy jednocześnie za wyrozumiałość 🙂

W doborze oferty pomagają zaprzyjaźnieni terapeuci i dzieciaczki, które testując wybrane produkty oceniają ich przydatność, zastosowanie, trwałość i efektywność.

Zapraszamy do kontaktu.

Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania, pomożemy dobrać odpowiedni produkt, uzupełnimy ofertę o produkty, których Państwo poszukujecie, a które uda nam się zlokalizować na rynku.

Sklep internetowy Afiti.pl, zwany dalej e-Sklepem, działający pod adresem Afiti.pl, prowadzony jest przez Afiti Sp. z o.o., ul. Mielczarskiego 1/83, 02798 Warszawa, NIP 9512403415, REGON 363334955, zarejestrowaną przez XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego dla miasta Stołecznego Warszawy pod numerem 0000594054, kapitał zakładowy w wysokości 5000,00 zł – opłacony w całości.

Zapoznaj się z Regulaminem zakupów.