wyciąg z Regulaminu zakupów:

Dział VI. Czas realizacji zamówienia

  1. Towary w naszym sklepie są opatrzone informacją o terminie realizacji umieszczoną na karcie produktowej.

Towary oznaczone jako „na stanie” wysyłamy w ciągu 1-2 dni roboczych.
Towary oznaczone jako „na zamówienie” wysyłamy w ciągu 2-5 dni roboczych.
Towary oznaczone jako „brak w magazynie” to towary w danej chwili niedostępne, których nie znamy dokładnej daty nowej dostawy, stad nie ma możliwości ich zamówienia. Jeśli Klient jest zainteresowany zakupem towaru niedostępnego prosimy o indywidualny kontakt poprzez skrzynkę kontakt@afiti.pl, w celu ustalenia przybliżonego terminu dostępności produktu.

  1. Czas realizacji może ulec zmianie jeśli Klient zamówi większą ilość towaru niż znajduje się na stanie magazynowym, o czym Klient zostanie indywidualnie poinformowany.
  2. Przygotowanie zamówienia z danym towarem do wysyłki następuje w ciągu podanego czasu realizacji. Jest to czas, który upływa od złożenia zamówienia przez Klienta do momentu przekazania zamówienia z e-Sklepu do przewoźnika realizującego dostawę – uwzględniając wyłącznie Dni Robocze.
  3. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji jest wysyłane po skompletowaniu wszystkich dostępnych towarów z zamówienia. Termin realizacji zamówienia określany jest na podstawie towaru o najdłuższym czasie realizacji.Termin dostawy = czas realizacji + czas doręczenia

 


Przykład:

Zamówienie składa się z dwóch towarów, a wybrana opcja dostawy to Paczka24 Poczty Polskiej

1 towar – „na stanie” = dostępny w magazynie (realizacja do 48h)

2 towar – „produkt dostępny na zamówienie” = dostępny na zamówienie lub zamówiono ilość większą niż dostępna w magazynie – potwierdzono dostawę w ciągu 3-5 dni

Maksymalny czas kompletacji zamówienia wynosi 5 Dni Roboczych.

Czas doręczenia do Klienta wybranym sposobem dostawy Inpost wynosi 2 Dni Robocze.

Zatem całkowity deklarowany termin dostawy to 7 Dni Roboczych.